Kdo jsme

Institut pro zrychlené učení Hampson

Hampson je jednou z prvních soukromých firem na poli mimoškolního vzdělávání v České republice. Institut byl založen již v listopadu 1989, o tři roky později transformován na obchodní společnost a pojmenován  na počest paní Dorothy Hampson z Kanady, která zde působila jako lektor a poradce v letech 19911993.

Hampson se specializuje zejména na velmi intenzívní kurzy angličtiny. Jazykové kurzy pořádáme nejen pro dospělé, ale i pro všechny věkové kategorie dětí. Jsme jedním z prvních středisek, kde byla zahájena výuka cizích jazyků u předškolních dětí.

Již od prvopočátku naší existence rozvíjíme vlastní Hampson metodu zrychleného učení. Náš způsob výuky je založen zejména na tvořivém a aktivním rozvoji praktických dovedností. Z tohoto důvodu vyučujeme zásadně v malých skupinkách s individuálním přístupem ke každému jednotlivci. Ve všech kurzech využíváme prvky zážitkového učení.

Hampson působí v Mladé Boleslavi, kde má v centru města pod jednou střechou sídlo společnosti, specializované učebny pro velmi intenzivní výuku dospělých, učebny pro každou věkovou kategorii dětí i relaxační místnost se zařízením pro audiovizuální stimulaci.
Ptýrově , malé vesnici poblíž Mladé Boleslavi, vlastní areál zemědělské usedlosti (statek z patnáctého století), který byl přestavěn na Institut pro zrychlené učení Hampson. Zde se pořádají zejména velmi intenzivní pobytové kurzy angličtiny. Jeden lektor se zvláštním výcvikem připadá maximálně na čtyři studenty. Každý kurz je obsazován jak českými lektory, tak rodilými mluvčími. Naše know-how vám umožní, abyste zde využili k rozvoji své angličtiny veškerý čas od probuzení do usnutí. Učíte se minimálně dvanáct hodin denně.

Top