Reference

“Můžeš se těšit úplně na všechno. Na angličtinu, bazén, dynamiku. Je tady skvělá parta kamarádů, skvělí instruktoři i program, který na tebe čeká. Určitě se chci vrátit i příští rok. Hodně mi to pomohlo v angličtině. Je tady zábava i akce. Nejlepší tábor. Miluju to tady a bude se mi hrozně moc stýskat. Lektoři veškerou angličtinu vysvětlují výborně.  A jídlo? Nejlepší jídlo ever. Je to tu prostě úžasné. Je tu spoustu užitečných pomůcek. Spousta zážitků i dobrodružství. Nikdy na tenhle tábor nezapomenu. Hrajeme tady i divadlo ve kterém můžeme zahrát spoustu zajímavých zážitků. Ještě jednou musím říci – bude se mi strašně moc stýskat!” (Veronika, 12 let)

“Další boží týden v mém životě!!! Bylo tu tolik fajn lidí, no prostě boží. Ani nejde popsat na papír, jak je to tu skvělé. Příští rok tu musím být zas. Snad ty lidi, které jsem poznal uvidím zas. Hlavně bych chtěl poděkovat lektorům Vojtovi, Káje a Frankiemu. Tenhle rok se mi líbil ještě víc než ten minulý. Zase jsem se přiučil něco nového.” (Štěpán)

“Čeká tady na tebe týden, na který jen tak nezapomeneš. Ani nepostřehneš, že se učíš anglicky, ale přesto ti ji tento kurz předá zábavnou formou. Ani nejde říci, co se mi tu nejvíc líbilo. Všechno bylo zkrátka skvělé: lektoři, hodiny, program, hry a dobrá parta lidí, která se tu sešla (jídlo nevyjímaje). Rozhodně se na Hampson hodlám vrátit. Tenhle týden jsem se naučila i hodně věcí v angličtině, které jsem předtím neznala a za to jsem ráda asi nejvíce. Kdybych se mohla v čase vrátit na začátek kurzu, neváhala bych ani minutu.” (Ema, 14 let)

“Bála jsem se, že se tu angličtinu budeme “drtit”, ale výuka byla plná smíchu 😀 Poznala jsem super lidi i nejlepší vedoucí a nové hry. Myslím, že i moje angličtina je na tom teď lépe. Moc se mi líbil program, protože se během dne skoro nebylo možné nudit:)) Chtěla bych poděkovat lektorům, že měli vždy dobrou náladu a hlavně trpělivost. Moc jsem si to tu užila!!!” (Eliška, 14 let)

“Já osobně jsem si tento týden neskutečně užila a jsem ráda, že jsem měla tu možnost sem jet. V angličtině mi to hodně pomohlo. Naučila jsem se více mluvit a je mi jasnější i gramatika. Je to výborná zkušenost a určitě stojí za to vyzkoušet jiný styl výuky angličtiny než jen sedět ve škole v lavici. Na tenhle tábor budu vzpomínat jen v dobrém a u teď kdyžto píšu mi všechno co jsem tady zažila chybí. Děkuju Hampsonu za užitý týden.” (Andrea, 16 let)

Top